Menu

piątek, 25 maja 2012

Przybliżyć bohaterów część 4 - Porcelanowa

To już 4 część przybliżania bohaterów mojego opowiadania, co prawda zmieniło ono tytuł ale to nadal jedna i ta sama historia z tymi samymi bohaterami. :) Jutro wstawię coś zwiastującego drugi rozdział tego opowiadania a dzisiaj kolejna dwójka bohaterów. Według mnie są dość ważnymi postaciami i chciałabym ich Wam przybliżyć:)

Teraz pora na nich:


Ten oto mężczyzna to Aubery Devon, czyli ojciec Kathleen i Timothy'ego, bliźniaków i głównych bohaterów opowiadania. Mężczyzna w wieku około 40 lat o ciemnych włosach i niebieskich oczach. Kathleen opisuje go jako człowieka z wiecznie dwudniowym zarostem. Jest roztrzepany i nieuważny jak starszy syn, nie opuszcza go dobry humor, chyba że akurat jest zły. Jest ojcem trójki dzieci. Jeśli zachodzi konieczność nie waha się podjąć trudnych decyzji. Wraz z żoną prowadzi dobrze prosperującą firmę.
Rebecca Devon, matka głównych bohaterów, była modelka. O ciepłych brązowych oczach, ciepłym uśmiechu, szczupłym nosie i twarzy kształtem przypominającej diament. Prawie czarne, kręcone włosy opadały lekko na ramiona. Kobieta pomimo trójki dzieci nadal miała piękną figurę i młodzieńczy wygląd. Tak naprawdę nie wiadomo ile dokładnie ma lat. Dzieci wychowuje z pozoru bezstresowo jednak wzbudza respekt. Aktualnie prowadzi firmę z mężem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz