Menu

wtorek, 11 września 2012

Brakujący bohater "Porcelanowej"

Właśnie piszę kolejny, siódmy już, rozdział "Porcelanowej" i zorientowałam się, że brakuje wizualizacji pewnej bohaterki, która w dość kontrowersyjny sposób wpłynie na rozwój wydarzeń. Wiem, że nie wszyscy chcą konfrontować moje wyobrażenia bohaterów z moimi, jednak są też tacy, którzy chętnie je porównają.

Przypuszczam, że będzie to ostatnia wizualizacja bohaterów z "Porcelanowej". Chyba, że znajdą się osoby, które będą chciały zobaczyć jak moimi oczami wygląda jakiś szczególny bohater drugoplanowy, wtedy notkę ze zdjęciem dodam :)

Żeby nie przedłużać i nikogo nie zanudzać oto Megan Boyle:

Megan Boyle, to przewodnicząca szkolnej drużyny cheerleadrek. Dziewczyna w wieku młodszej siostry Hectora, o wzroście modelki i atletycznej figurze. Ma zimne, błękitne oczy i farbowane blond włosy. Ubiera się wyzywająco, każdym strojem podkreśla uwielbienie dla swojego ubioru. Odkąd chodzi do liceum w Masonvill podkochuje się w Hectorze Hingle. Jest przyzwyczajona, że wszystko czego chce zawsze do niej trafia. Dąży po trupach do celu. Jest egoistyczna, zarozumiała i bezczelna. Nie należy do najbystrzejszych uczennic.
Pozdrawiam Kasia :)

1 komentarz: