Menu

wtorek, 2 października 2012

Pierwsze zajęcia? Misja wykonana!

Jak już pisałam wcześniej, aktualnie jestem na studiach :D Siedzę sobie w moim pokoju w akademiku we Wrocławiu. Za oknem ciemno, jak ostatnio zawsze o tej porze. Z racji tego, że moja Politechnika organizowała ogólnokrajowe rozpoczęcie roku akademickiego dzisiaj miałam swoje pierwsze zajęcia.
Niby nie było tego dużo ale od 11.15 do 20.35 musiałam siedzieć i słuchać, a to wykładów, a to uważać na ćwiczeniach (z algebry). Jakie jest moje pierwsze wrażenie? Dość dziwne, niby z jednej strony jest całkiem dobrze, to z drugiej wykładowcy sprawiają wrażenie albo lekko nieobecnych, albo zbyt nabuzowanych energią. Jak na razie mogę powiedzieć, że wiem o czym mówili i mam nadzieję, że tak będzie cały czas.

Ostatnio Was trochę zaniedbałam, dlatego też postanowiłam dać jakiś znak życia. Nie bójcie się, jak tylko się ogarnę wstawię jakiś rozdział, teraz musicie znosić moje doniesienia z frontu akademickiego.

Co prawda jeszcze nie czuje się jakoś super dobrze w nowym mieście, znam tylko nielicznych ludzi i nie jestem zbyt pewna co do tras którymi chodzę. Ale staram się zaaklimatyzować. Jest ciężko, ale takie są początki!

Trzymajcie kciuki za moje zadomowienie się i módlcie się żebym skończyła studia :D

Pozdrawiam Kasia :)


P.S. Na zdjęciu powyżej Hala stulecia i fontanna, na której co godzinę są pokazy świetlne :)

4 komentarze:

 1. Ja podobny wpis wrzucę o tej porze za rok. Chociaż ja będę się mazać jak głupia, że przeraża mnie to wszystko...

  Powodzenia! Coby Twój entuzjazm szybko się nie wypalił. :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie o to chodzi, że mój entuzjazm się już ze mną rozwiódł. Teraz jako tako mentalnie się czuje, ale pierwsze dni to byłam jak zmora...

   Usuń
 2. I <3 Wrocław

  Chodziłam tam do LO (mieszkałam w internacie), ale na studia się nie dostałam:D więc czekam rok:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam tam przyjaciółkę i byłam tam w wakacje ^^ W tym tygodniu też się chyba wybiorę, bo w niedziele we Wrocku wykład o wampirach w kulturze! :)

  OdpowiedzUsuń