Menu

środa, 20 lipca 2011

Misja: przybliżyć bohaterów część 2 - Porcelanowa

Jak obiecałam tak robię :) Więc specjalnie dla zainteresowanych kolejna dawka bohaterów mojego opowiadania :) W najbliższym czasie możecie się też spodziewać fragmentów tekstu :)
Tak moim zdaniem powinien wyglądać Hector Hingle drugi główny bohater 'Porcelanowej'. Osiemnastolatek mieszkający w Masonvill, małej mieścinie do której trafia rodzeństwo Devon. Jest on przystojnym szatynem o oczach w kolorze chabrów. Już od pierwszego spotkania robi na Kath duże wrażenie. Miejscowe dziewczyny uwielbiają go. Jego wysportowana sylwetka, 1.85 wzrostu, stargane włosy i przystojna twarz mogą być bronią msowego rażenia.


Kolejnym mieszkańcem miasteczka Masonvill jest także Nicholas Mastergram. Jest on przyjacielem Hectora i konkurentem w każdej dziedzinie. Blondyn tego samego wzrostu co przyjaciel o oczach w odcieniu zimnego błękitu, jasnych i pociągających.
Ma czarujący uśmiech i szarmanckie usposobienie. Jest przeciwieństwem Hingle'a, gdy tamten jest odważny i śmiały ten lubi kryć swoje myśli i działać w ukryciu. Wbrew pozorom też jest niezłym 'ziółkiem'.Ten blondyn to kolejny przedstawiciel rodziny Hingle, Gavin. Starszy brat Hectora. Blondyn o intensywnym spojrzeniu i ciepłych błękitnych oczach. 1.80 wzrostu i szczupła sylwetka to jedne z jego atrybutów. Jest kopią Tima Davon, uwielbia imprezy i często nie wie co na nich robił, późniejszy najlepszy kumpel chłopaka. Pomimo swojego dziecinnego zachowania chłopak niesamowicie dojrzały i inteligentny. Najlepszy przyjaciel Hectora zaraz po Abel Ackerman.


Na dzisiaj tyle. :) Nie przejmujcie się :) niedługo wrócę zaprezentować nowe twarze i ujawnić skrawek tej historii :D
Buziaki :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz