Menu

poniedziałek, 25 lipca 2011

Misja: przybliżyć bohaterów part 3 -Porcelanowa

Oto przed ostatnia część przedstawienia bohaterów "Porcelanowej". Są to według mnie najistotniejsze postacie i warto je pokazać. Jak tylko skończę wstawiać zdjęcia pokaże się 1 rozdział i później kolejne. Ponad to jeśli nie chce Wam się przeszukiwać postów w zakładkach opowiadań zamieściłam linki i do charakterów opowiadania i do tekstu. Z każdym kolejnym postem będą one aktualizowane.
A teraz bohaterowie:)


Ta blondynka to Leila Hingle. Jest ona siostrą zarówno Hectora jak i Gavina. Siedemnastolatka o burzy starannie ułożonych włosów, dziecinnej buzi, jasnych włosach  i niskim wzroście. Twierdzi, że jest dobrą przyjaciółką. Ale czy zawsze? To już tajemnica. Mistrzyni intryg, szkolna wariatka. Stoi za większością dowcipów dotyczących szkolnych sal. Dziewczyna niesłychanie pozytywnie nastawiona do życia.


Ta szatynka to Abel Ackerman. Kolejna z osób mieszkających w Masonvill. Szczupła brunetka, o ciemnych, szarych oczach i serdecznym uśmiechu. O podobnym wzroście do Kathleen. Interesuje się wszystkim i niczym, wielbicielka niebezpiecznych sportów i wypadów do clubów z przyjaciółmi. Prawdopodobnie największa przechowywalnia sekretów miasteczka w którym mieszka.


Postaram się jak najszybciej poprawić 1 rozdział mojego opowiadania :) Jak tylko będzie gotowy wstawie:P Buziaczki :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz