Menu

poniedziałek, 18 lipca 2011

Misja: Przybliżyć bohaterów - Porcelanowa

Jak sam tytuł tego posta mówi chcę przybliżyć Wam bohaterów :) Nie będzie ich prawdopodobnie wielu(bo nie ma na tylu miejsca) a tylko ci najważniejsi.
Tak więc specjalnie dla tych, którzy właśnie przeglądają tego skromnego bloga główni i główniejsi bohaterowie "Porcelanowej". Wyrażajcie opinie :)

Z racji tego, że jak na razie nie ma tutaj treści tej historii przybliżę Wam sylwetki bohaterów ze zdjęć. UWAGA!!! to są tylko moje wyobrażenia i każdy może sobie ich wyobrażać inaczej :PNajlepiej zacząć chyba od głównej bohaterki, tak więc:
Oto moje wyobrażenie Kathleen Devon, główna bohaterka posiadająca dwóch braci: bliźniaka Tima i maleńkiego Benjamina. Szatynka o długich włosach i tajemniczych szarych oczach. Szczupła, mająca 1.70 wzrostu, otwarta i przebojowa dziewczyna mieszkająca w LA. Do czasu...
Jeśli mamy już Kate to nie może zabraknąć i jego. Timothy Devon, bliźniak głównej bohaterki. Imprezowicz jakich mało. Chłopak niepozorny, swoim roztargnieniem mogący zmylić każdego. Potargane włosy w odcieniu brązu i zielone oczy wytrącają z równowagi. 1.85 wzrostu i wysportowana sylwetka tylko wzmacniają to odczucie.

Kolejni bohaterowie już wkrótce... ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz